RN731JTTD1112A10
MFR.Part #
RN731JTTD1112A10
JLCPCB Part #
C4266156
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS