RN732BTTD9531F50
MFR.Part #
RN732BTTD9531F50
JLCPCB Part #
C4312382
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS