RK73B2BRTTD514G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2BRTTD514G
JLCPCB Part #
C2595657
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS