RK73B2BRTTD433J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD433J
JLCPCB Part #
C4028048
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS