SG73S2ERTTD4641D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4641D
JLCPCB Part #
C5753611
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS