RK73B2BRTTD331G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD331G
JLCPCB Part #
C2595621
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 330Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS