RN732BTTD2462B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2462B10
JLCPCB Part #
C4282996
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS