SG73S2ERTTD2802F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2802F
JLCPCB Part #
C6222524
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS