RK73B2BRTTD110J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD110J
JLCPCB Part #
C2595473
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS