RK73B2BRTTD103G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD103G
JLCPCB Part #
C2595609
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS