SG73S1JRTTD4302D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD4302D
JLCPCB Part #
C6483870
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS