RK73B2BRTTD100G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD100G
JLCPCB Part #
C4135848
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS