RN73R1JTTD1561F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD1561F100
JLCPCB Part #
C4015031
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS