RK73B2ATTD821J
MFR.Part #
RK73B2ATTD821J
JLCPCB Part #
C159924
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS