RN73H1JTTD3602D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3602D50
JLCPCB Part #
C4345783
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS