RN732BTTD4420F50
MFR.Part #
RN732BTTD4420F50
JLCPCB Part #
C4263559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS