RK73B2ATTD755G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD755G
JLCPCB Part #
C2575750
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS