SG73G2BTTD9100D
MFR.Part #
SG73G2BTTD9100D
JLCPCB Part #
C6677627
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS