RN73H2ETTD1963F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1963F50
JLCPCB Part #
C3964375
Description
196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS