RK73B2ATTD625G
MFR.Part #
RK73B2ATTD625G
JLCPCB Part #
C2575238
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS