RK73B2ATTD624G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD624G
JLCPCB Part #
C5850940
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS