SG73S2BRTTD4320D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD4320D
JLCPCB Part #
C5916793
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS