RK73B2ATTD4R3G
MFR.Part #
RK73B2ATTD4R3G
JLCPCB Part #
C2575199
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS