RN73H2BTTD8200A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8200A10
JLCPCB Part #
C3920364
Description
250mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS