RK73B2ATTD2R4J
MFR.Part #
RK73B2ATTD2R4J
JLCPCB Part #
C316725
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS