RK73B2ATTD200J
MFR.Part #
RK73B2ATTD200J
JLCPCB Part #
C316744
Description
-55℃~+155℃ 150V 20Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS