RN73R1JTTD1521B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1521B10
JLCPCB Part #
C2564222
Description
-55℃~+155℃ 1.52kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS