RK73B2ATTD1R1J
MFR.Part #
RK73B2ATTD1R1J
JLCPCB Part #
C316717
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS