SG73P2ETTD8661D
MFR.Part #
SG73P2ETTD8661D
JLCPCB Part #
C4340022
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS