SG73S2ARTTD2943F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2943F
JLCPCB Part #
C6221871
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS