RN732ATTD6342B25
MFR.Part #
RN732ATTD6342B25
JLCPCB Part #
C4166788
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS