RN731JTTD1692C25
MFR.Part #
RN731JTTD1692C25
JLCPCB Part #
C4145450
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS