RN731JTTD7772D50
MFR.Part #
RN731JTTD7772D50
JLCPCB Part #
C3953127
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS