RK73B2ARTTD363J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ARTTD363J
JLCPCB Part #
C2596264
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS