SG73S2BRTTD3833D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3833D
JLCPCB Part #
C5916753
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS