RN73R2ETTD9650B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD9650B50
JLCPCB Part #
C2609592
Description
-55℃~+155℃ 250mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS