RK73H1ETTP1433D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP1433D
JLCPCB Part #
C6182533
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS