RK73B1HTTC755G
MFR.Part #
RK73B1HTTC755G
JLCPCB Part #
C2575952
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS