RK73H1ERTTP5360F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5360F
JLCPCB Part #
C3931534
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS