RK73B1HTTC332J
MFR.Part #
RK73B1HTTC332J
JLCPCB Part #
C307027
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS