RN732BTTD2871A10
MFR.Part #
RN732BTTD2871A10
JLCPCB Part #
C4322929
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS