RK73B1HTTC301G
MFR.Part #
RK73B1HTTC301G
JLCPCB Part #
C2575881
Description
-55℃~+155℃ 25V 300Ω 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS