RK73B1HTTC391G
MFR.Part #
RK73B1HTTC391G
JLCPCB Part #
C6270088
Description
-55℃~+155℃ 25V 390Ω 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS