RN73H1JTTD6342C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD6342C25
JLCPCB Part #
C4298526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS