RK73B1HTTC275G
MFR.Part #
RK73B1HTTC275G
JLCPCB Part #
C7283457
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS