AC0201FR-1386R6L
MFR.Part #
AC0201FR-1386R6L
JLCPCB Part #
C5546218
Description
-55℃~+155℃ 50mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS