RN731JTTD1432D10
MFR.Part #
RN731JTTD1432D10
JLCPCB Part #
C3919058
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS