RK73B1HTTC1R3J
MFR.Part #
RK73B1HTTC1R3J
JLCPCB Part #
C306947
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS