RK73B1HTTC162J
MFR.Part #
RK73B1HTTC162J
JLCPCB Part #
C307019
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS