RN73R1JTTD1333D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1333D50
JLCPCB Part #
C2495295
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS